Do Anglii: poniedziałki i czwartki

Do Polski: wtorki i piątki

zadzwoń

Busy do Szwecji

Royal Line busy Szwecja gwarantuje pewny i bezpieczny transport z Polski do Szwecji. Zadzwoń, zarezerwuj przewóz osób i podróżuj bez zmartwień.

Rezerwacja

Najszybszy sposób rezerwacji przejazdu:

Dni wyjazdu

harmonogram wyjazdów Polska Szwecja:

Busy z Polski do Szwecji: Poniedziałek i czwartek
Busy ze Szwecji do Polski: wtorek i piątek

Cena transportu door to door

Przewóz osób: od 400 zł / os.
Paczki Polska Szwecja: od 149 zł
Przeprowadzki: od 749 zł

busy do anglii

Busy z Polski do Szwecji

Busy z Polski do Szwecji dwa razy w tygodniu

Wybierz się z nami w podróż do Szwecji. Royal Line oferuje busy z Polski do Szwecji dwa razy w tygodniu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły transportu. Nie musisz szukać kilku połączeń aby dotrzeć na miejsce. Busy do Szwecji to przewóz osób z adresu pod adres. Kierowca Royal Line przyjeżdża pod wskazany adresu i dowozi Cię bezpiecznie tam gdzie chcesz.

Masz kilka możliwości rezerwacji. Zapoznaj się z nimi i wybierz odpowiednią opcję dla Ciebie. Kontaktując się z nami telefonicznie masz pewność szybkiej odpowiedzi i uzyskania maksimum informacji, które Cię intetesuje. Podróżowałeś już z nami? Skorzystaj z formularza online i nie trać czasu na zbędną komunikację. Wystarczy, że potwierdzisz przejazd telefonicznie po przesłaniu do nas wiadomości.

PROSTA
rezerwacja

Telefoniczna

zadzwoń i zarezerwuj przejazd

SMS

wyślij wiadomość i zarezerwuj przejazd

Formularz online

wyślij wiadomość i zarezerwuj przejazd

Royal Line busy do Szwecji

Nasze busy do Szwecji jadą przez Twoje miasto

Royal Line oferuje busy do Szwecji z większości lokalizacji w Polsce. Nie obsługujemy jedynie województwa warmińsko-mazurskiego. Oznacza to, że nasz transport przyjedzie po Ciebie i dowiezie pod wskazany adres. Stawiamy na maksymalizację komfortu przy minimalnym zaangażowaniu pasażera.

Jeżeli potrzebujesz transportu do Szwecji i zależy Tobie na dobrych warunkach, sprawnym przejeździe i niskiej cenie to nasza oferta jest dla Ciebie. Sprawdź na mapie jakie lokalizacje w Szwecji obsługujemy. Następnie skontaktuj się z nami i wybierz datę podróży. Wyjazdy organizowane są dwa razy w tygodniu.

busy Polska Anglia

door to door

Zarówno jak w przypadu Anglii busy do Szwecji to również oferta door to door. Rezerwując przejazd zawsze podróżujesz z adresu pod adres.

klimatyzowane busy

Każdy samochód posiada klimatyzację z możliwością regulacji jej intensywności znajdującą się nad głową pasażera.

duży bagaż

W cenie biletu masz gwarantowany bagaż aż do 60 kg. Nie musisz się martwić dodatkową dopłatą za przekroczenie limitu wagi.

dostęp do wi-fi

Umożliwiamy korzystanie z darmowego WiFi wewnątrz pojazdu. Zapytaj kierowcy o strefy działania Internetu poza Polską.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować

firma Royal Line od kilkunastu lat na rynku

Przewóz osób z Polski do Szwecji

Koncentrujmy się na świadczeniu usług obejmujących przewóz osób z Polski do Szwecji. Cenimy jakość i satysfakcję z organizacji każdego transportu.

Paczki do Szwecji

Szwecja to duży kraj. Nie oznacz to, że nie możemy tam dostarczyć paczki w usłudze kurier. Zapytaj o ofertę transportu przesyłek do Szwecji na naszej infolinii.

Przeprowadzki Polska Szwecja

W ofercie firmy znajdują się również przeprowadzki. Posiadamy przystosowane samochody o dopuszczalnej masie 3,5t, które pozwolą na sprawną przeprowadzkę Polska Szwecja.

Zamawiaj busy do Szwecji online

zgłoś rezerwację online i potwierdź ją telefonicznie – to proste!

Wypełniając formularz i klikając "wyślij wiadomość" akceptujesz politykę prywatności serwisu royalline.eu oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Sprawdź gdzie dojadą nasze busy

na interaktywnej mapie